preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
1 noc
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Masaże

MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY

W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. 

MASAŻ LIMFATYCZNY

Działanie masażu limfatycznego oparte jest o pracę mięśni, które z każdym ruchem naciągają się i ponownie kurczą. W trakcie wykonywania tych ruchów uciskają naczynia limfatyczne. 

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym osoby masowanej.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Polega na próżniowym zasysaniu skóry i znajdujących się pod nią tkanek, specjalną bańką. Wzmacnia układ odpornościowy, intensywnie rozluźnia mięśnie przynosząc ulgę w bólu. Modeluje sylwetkę, powoduje silne ukrwienie i odżywienie tkanek, przyspiesza przepływ krwi żylnej i limfy, ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

 

Zabieg

Cena

Masaż klasyczny częściowy 

35 zł

Masaż klasyczny całościowy 

 120 zł

Masaż limfatyczny częściowy

 40 zł

Masaż relaksacyny częściowy  30 zł
Masaż relaksacyjny całościowy 100 zł
Masaż bańką chińską 30 zł

Mapa

Zobacz gdzie jesteśmy


© 2024 Ośrodek Tulipan - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by : LEMONPIXEL.pl  /  Booking by: HOTRES.pl